Su Tedavisi

ŞAŞIRTICI SU TERAPİSİ

Giriş

Her gün 6 su bardağı su (1,5 litre) iç ve böylece ilaç almaktan, iğne olmaktan, doktor parasından kurtul. Uygulamadan inanamazsın.
Su Terapisi ile Tedavi Edilebilen Hastalıkların Listesi

Kan Basıncı/Yüksek Tansiyon
Romatizma (Eklemlerde/Kaslarda ağrı)
Anemi (Kansızlık)
Genel Felç
Obezite (Aşırı şişmanlık)
Kireçlenme (Artirit)
Sinüzit
Taşikardi
Baş dönmesi
Öksürük
Lösemi
Astım
Bronşit
Akciğer Veremi
Menenjit
Böbrek Taşı
Üreme Organı Hastalıkları
Ekşime
Dizanteri
Gastrit
Rahim Kanseri
Hemoroit
Kabızlık
Kemik Erimesi
Şeker Hastalığı
Baş Ağrısı
Gözde Kan Toplanması
Düzensiz Adet Görme
Meme Kanseri
Larenjit (Gırtlak İltihabı)
Terapi İşlemi

Sabah, yataktan kalktıktan hemen sonra (dişlerini bile fırçalamadan), 1,5 litre (5-6 bardak) su iç. Bilin ki bu “Usha Paana Chikitsa” diye anılan eski bir Hint terapisidir. Daha sonra yüzünüzü yıkayabilirsiniz. Burada en önemli nokta, 1,5 litre su içildikten sonra takip eden bir saat içinde hiçbir şekilde bir şey içilmeyecek ve yenmeyecektir. Bir gece önce alkol içeren içki alınmaması da çok titizlikle uyulması gereken bir husustur. İstenirse, bu amaçla içilecek su kaynamış ve süzülmüş kullanılabilir.

1,5 litre suyun bir kerede içilmesi zor olduğundan derece derece uygulayabilirsiniz. İlk başta dört bardağı bir dikişte, kalanı iki dakika içinde aralıklarla içerek kendinizi alıştırabilirsiniz. Bir saat içinde 2 ya da 3 kere idrar çıkma ihtiyacı hissedebilirsiniz, ancak bir süre sonra bu normal olacaktır.
Araştırma ve Deneylerle

Aşağıda belirtilen hastalıkların, yanlarında gösterilen sürelerde iyileştikleri gözlemlenmiştir.

Kabızlık – 1 gün

Ekşime – 2 gün

Şeker – 7 gün

Kanser – 4 hafta

Ak. Veremi – 3 ay

Y. Tansiyon – 4 hafta

Not:

Artirit (Eklem Kireçlenmesi) ve Romatizma ağrıları çekenler bu terapiyi günde üç kere; yani ilk hafta sabah, öğle ve akşam yemeklerinden 1 saat önce; ve sonra hastalık geçinceye kadar günde iki kere uygulamaları önerilir.
Sadece Su Nasıl Etki Eder?

Sıradan bir su tüketimi, doğru metotla insan vücudunu temizler. Tıpta “Haematopaises” de denilen yeni kan oluşması, kolonun daha tesirli olmasına yardımcı olur. Kolon ve bağırsaklarda bu şekilde yeni kan oluşması tartışmasız bir gerçektir. Bu terapi ile kolon ve bağırsakların mukoza kıvrımları çalışır.
Eğer kolon temizlenirse, günde birkaç kere alınan kandaki gıdalar emilecek ve mukoza kıvrımlarının çalışmasıyla yeni kan haline dönüşeceklerdir. Kan, rahatsızlıkların tedavisinde ve sağlığın korunmasında en önemli unsurdur ve bunun için de su düzenli olarak alınmalıdır.